Casual

Casual

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  casual

  Casual markası bebek arabaları modelleri'nde annelerin taleplerine karşılık verebilecek tüm araba modelleriçeşitlerivekaliteli bebek arabalarımodellerini bulabiliceksiniz.

  Casual bebek arabası olanbaston bebek arabalarıaliminyum kasa seçenekleri veTam yatarlı baston bebek arabalarımodelleri ile annelerbastonaraba tercihi konusunda güvenle satın alabilmelerini ve uzun süre sorunsuz kullanabilmelerine imkan saglamaktadır.

  Travel bebek arabaları modelleri olanCadillac modeliveStorm travel bebek arabası modeli en çok tercih edilen ve anneler tarafından satın alınanTravel bebek arabası modelleridir.

  Çift yön bebek arabalarımodelleri'ndeki yinecasual markasınınSonic çift yön bebek arabası modeli ergonamik yapısı ve anne ile bebegin iletişimindeki kolaylık sayesinde hem anneler sürüç konforuna ve rahatlıgına sahip olmakta hemde bebekleri ile yüz yüze seyahat edebilme keyfine varmaktadırlar.

  Oto koltukları grubunda olan casual markasınınoto koltukları koltuk grubundakiEce R44/04 belgesine sahip olup bebeklerinizin güvenle seyahat etmesini saglamış,kullanılan kumaş kalitesinden dolayıda nefes alabilen ve terletmeyen kumaşlar kullanılarak bebeginizin tüm konfor ve saglıgına önem verilmiştir.

  Ev tipi ana kucakları modelleri'ndedeCasual markası bebekleriniz için tüm ayrıntılara yer vererek özellikleactivity rocker modeli ileen çok satan Ev tipiana kucagı olarak önde gitmektedir.Bebek ana kucagı'ndaki bebekleriniz için tasarlanmış 3 farklı müzik,yatabilen pozisyonda ana kucagı,dokunabilip oynayabilmesi için düşünülmüş oyuncaklar ve sallanabilir sabitlenebilir sistemli olarakta bebek ve sizin rahatınızı ön plana bebeginizin alarak keyifli bir ana kucagında yatmasına imkan saglamıştır.

  Casual markasına ait tüm bu ürün çeşitleri olanbebek arabaları,oto koltukları,evtipi ana kucakları çeşitleri ilke bebe.com adresinden en uygun fiyatlı olarak satın alabilecek ve ödeme seçenekleri olanhavale ile ödeme,kredi kartına taksitle ödeme'nin yanısırakapıda ödeme seçenekleri'nide kullanabileceksiniz.