Tombik

Tombik

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

    Ürün Bulunamadı.

    TOMBİK

    Tombik biberonlar da biberonların üretim sürecinde bebek sağlığı ön planda tutularak her zaman en son teknoloji ile Avrupa Birliği standartlarına uygun,Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) en yüksek kalitede hammaddeler kullanılmıştırarak üretilirler.

    Tombik Biberonların ekstra küçük parçaları olmadığından dolayı kolay temizlenebilenbiberonların kullanımı son derece kolaydır.Tombik biberon üzerindeki net işaretler tam ölçümü garantiler ve bebeğin ne kadar beslendiğinden emin olmayı sağlar.Tombik biberonlar kapatma diskleri sayesinde süt vemama saklama kabına da dönüşebilir.Tombik biberonlar kapatma diskleri,yolculuklarda,biberonun içindeki sıvının sızmadan taşınmasını sağlayabilirler. Aynı zamandaTombik biberonlar tatsız kokusuzsilikon biberon emziği anne sütü ile biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır.

    Tombik çatal kaşık setlerindeBisfenol-A içermeyen yüksek kalite hammadde den üretilmiştir.Tombik kaşık-çatal setleri hem bebeğini besleyen annelerin hemde kendisi yemeyi öğrenmek isteyen minik bebeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Ergonomik sapları tutmayı kolaylaştırırkenkaşık ve çatalın şekli minik ağızlara göre tasarlanmıştır. Kendi başlarına yemek yeme alışkanlığının gelişiminde yardımcı,son derece ideal bir kaşık-çatal setleridir.