Avent

Avent

kategorisinde 0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

   

  Avent

  Philips Avent Markası sizin ve çocuğunuzun ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlanmış sağlıklı ve güvenli ürünler üretmekte olan dünya ünlücü bir markadır.
  Philips Avent ürünleri ISO9001 belgeli en son teknoloji kullanılan üretim tesislerinde Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak en yüksek kalitede hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.
  Üretiminde bebek sağlığı ön planda tutulan Avent markası, annelerin ve bebeklerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.Philips Avent markası üretmekte olduğu malzemeler çocuklarınızın beslenmesine olanak sağlayan biberonlar geniş, göğüs şeklindeki bir emzikle tasarlanmış olup bebeğiniz için biberonla beslenmeyi daha doğal hale getirir.Yumuşak ve bütün damak çeşitlerine uygun tasarlanan biberon emzikleri, Silikon ve kavuçuk yapısı ile daha rahat kullanım kolaylığı sağlayan bebek emzikleri, Çocukların dişlerinin çıkmasının ardından kullanabileceğiniz diş kaşıyıcı ve dişlikler, mama ve besin ihtiyaçlarını yedirmek için sağlıklı ve antibaktöriyel olan kaşık ve çatal setleri, Bebeklerinizi emzirirken kullanabileceğiniz yardımcı apart olarak göğüs ucu koruyucu setleri ve Arkanıza yaslanıp daha rahat bir pozisyonda süt sağmanızı sağlayan Philips Avent göğüs pompası ile tamamen sizin rahatlağınız ve konforunuz düşünülmüştür.
  Philips Avent bebek monitörleri, aynı odada değilken bile bebeğinizle bağlantıda hissetmenize, böylece bebeğiniz uyurken içinizin rahat olmasına yardımcı olmak üretilmiştir. Philips Avent sterilizatörler, bebeğinizi zararlı bakterilerden korumak için hastanelerdeki buharlı sterilizasyon yöntemini kullanır. Avent Biberon ısıtıcıları, bebeğinizin beslenirken memnun olmasını sağlayabilmeniz için bebeğinizin sütünü birkaç dakika içinde güvenle ısıtıp içermenize olanak sağlar.