Kraft

Kraft

kategorisinde 2 adet ürün bulunmuştur

  Kraft

  Dünyanın en iyi markalarından biri olan Kraftın bebek arabası, park yatak-oyun parkı, ateş ölçer, telsiz, göğüs pedi, göğüs pompası gibi bir çok ürünü mevcuttur.

  Bebeğinizin doğumundan itibaren size katkı sağlayacak ürünlerdir bunlar.

  Bebeğinizin ateşi yükselince anında müdahale etmek için her zaman bebek bakım çantasında 1 adet ateş ölçer bulunması gerekmektedir. Çantanızda bulunan bu ateş ölçer sayesinde bebeğiniz ateşlendiği zaman hemen telaşlanmayın. Ateşi yükseldiği anda müdahale edebilirsiniz. Ateş ölçer sadece bebek bakım çantasında değil evinizdeki ecza dolabında bulunması gereken bir araçtır. Ateş nasıl ölçülür? Kulaktan ateş ölçüm, alından ateş ölçüm, koltuk altı ateş ölçüm, ağızdan ateş ölçüm ve makat ateş ölçüm olmak üzere 5 farklı ateş ölçüm vardır. Uzmanların en çok tercih ettiği ölçüm makattan ateş ölçümdür. Çünkü kesin sonuçlara bu yolla ulaşılabilir.

  Bebeğiniz yüksek ateş boyutuna ulaşmadan sizler Kraft ateş ölçerler ile önlem alabilirsiniz. Bu durumda bebeğinizin ateşi yükselince hemen ılık bir su ile ona duş aldırınız. İnce ve hafif giysiler giydiriniz.

   

  Kraft bebek sağlık ürünleri yanı sıra telsizleri de mevcuttur. Telsizler anne bebeğinin yanında değilken bile onu duyabilmesi görebilmesi için ebeveynler için özel olarak tasarlanmıştır.

  Doğru Telsiz Nasıl Olmalıdır?

  Frekans ayarı, ses ve ışık, titreşim, çift taraflı kullanım, boy gibi temel özellikleri olması gerekmektedir. Çift taraflı kullanım en çok tercih edilen bebek telsizleri arasındadır. Çünkü anne bebeğinin sesini duyduğu anda bebeğinin yanına ulaşana kadar telsiz aracılığı ile seslenerek bebeğinin anne sesi ile sakinleşmesini sağlayabilir.

  Bebek telsizlerinde ses ve ışık ayarı da çok önemlidir. Telsizin sesi kısık bile olsa anne yada baba telsizin üzerinde uyarı veren ışık sayesinde bebeğinin sesini ışıklı gösterge sayesinde izleyebilir. Ses ve ışık özelliğin yanı sıra titreşim özelliği de bebek telsizlerinde anne ve baba için büyük kolaylık olacaktır.

  Ebeveynlerin en çok tercih ettiği telsizler arasında birde ebatı küçük olan telsizler yer almaktadır. Kraft bebek telsizleri ebat olarak hem küçük hem de hafiftir. Bu sayede anne telsiz evde işi varken rahatlıkla cebinde taşıyabilir.

  Bu özelliklerin yanı sıra bazı bebek telsizlerinde kamera, saat, termometre, müzik gibi özelliklerde bulunmaktadır.

  Kraft ürünleri arasında ebeveynin işini kolaylaştıran göğüs pompası ve göğüs pedleri bulunmaktadır.

  Çalışan anneler için göğüs pompası bir ihtiyaçtır. Çalıştığı saatler içerisinde bebeğinin anne sütü ile beslenmesini sağlamak için işe gitmeden önce göğüs pompası ile sütünü sağarak gün ortasında bebeğinin anne sütünden yararlanmasını sağlar. İlk aylar anne göğsündeki süt kanalları kapalı olur göğüs pompaları süt kanallarının açılmasında da büyük rol oynamaktadır. Kraft Göğüs pompalarında da tekli göğüs pompaları, ikili göğüs pompaları, manuel göğüs pompaları, elektirikli ve pilli göğüs pompaları, ve birde hastane göğüs pompaları olmak üzere farklı modelleri vardır.

  Göğüs pedleri ise anne sütünün akarak kıyafetine geçmesini önler.

  Kraft Göğüs Pompası, Kraft Göğüs Pedi, Kraft Ateş Ölçer, Kraft Telsiz, Kraf Süt Saklama Poşeti ve buna benzer bir çok ürünü www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazalarında bulabilirsiniz.