Wonder Kids

Wonder Kids

kategorisinde 0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

   Wonder Kids

  Yenidoğan bebekler in cildi hassas olur. Bu nedenle bebeğinize alacağınız kıyafetlerin pamuklu kumaştan üretilmiş olması gerekmektedir. Ayrıca bebeğiniz için seçeceğiniz kıyafetlerin çok kalın yada çok ince olmaması gerekir. Wonder Kids Bebek Kıyafetleri tam ihtiyacınıza göredir.

  Doğumdan itibaren 2-3 yaşına kadar bebeğinize giydirebileceğiniz kıyafetleri Wonder Kids Bebek Kıyafetleri arasından seçebilirsiniz. Yenidoğan bebekler de kullanabileceğiniz hastane çıkışı 5li set, bebek tulumu, bebek pijama takımı, şortlu bebek takımı, bebek battaniyesi ve bir çok daha ürünü www.ilkebebe.com adresinden temin edebilirsiniz. Yeni doğacak olan bebeğe ilk alınacak olan kıyafet hastane çıkış seti dir. Hastane çıkış setleri 5li hastane çıkış seti, 10lu hastane çıkış seti, 15li hastane çıkış seti ve 20li hastane çıkış seti olarak kendi içerisinde ayrılmaktadır. Bu setlerin içerisinde ilk bebek doğunca ihtiyacınız olacak hemen hemen her parça vardır. Bebek battaniyesi nden tutun bebek ağız mendili ne kadar bulunmaktadır. Örneğin 20li hastane çıkış seti nin içerisinde; bebek battaniyesi, bebek banyo havlusu, bebek pijama takımı, bebek tulumu, bebek şapkası, bebek çorabı, bebek eldiveni, bebek ağız mendili, bebek göbek bağı, bebek yelekleri bulunmaktadır.

  Günde en az 3 kere bebeğinizin üstünü değiştirirsiniz. O nedenle sizin işinizi kolaylaştıracak kıyafetler seçmelisiniz. Bebeğinize giydirmesi kolay olmalıdır. Önden çıtçıtlı bebek tulumları, çıtçıtlı bodyler ve bebek zıbınları tercih edilmelidir. Zaten bebeğinizin göbek kordonu düşene kadar zıbın kullanmanız gerekmektedir. Kordonu düştükten sonra ise çıtçıtlı body kullanılmalıdır. Annelerin en çok kullandığı bebek kıyafeti çıtçıtlı body dir. Eğer dışarıya çıkacaksa çantasında mutlaka yedekte çıtçıtlı body bulundurmalıdır. Çıtçıtlı body hem bebeğinizin belini kavrar belinin açılıp hasta olmasını önler hemde kullanım olarak kolaydır. Kışın soğuklar bebeğinize giydirmeniz için Wonder Kids Uyku Tulumu da bulunmaktadır. Bebeğiniz uyku tulumu ile uyurken üzerini açsa bile üşümez. 

  Wonder Kids Bebek Tulumu, Wonder Kids Bebek Pijama Takımı, Wonder Kids Hastane Çıkış Setleri, Wonder Kids Bebek Battaniyesi, Wonder Kids Eşofman Takımı, Wonder Kids Bebek Bodyleri ne kapıda ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazaları ndan ulaşabilirsiniz.