Concord

Concord

kategorisinde 0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Concord

  35 yılı aşkın için, CONCORD kendisine günlük yaşamda anne ve çocukları destekleme görevini belirledi. Bizim temel yetkinlik en son güvenlik teknolojisini karşılayan yüksek kaliteli çocuk oto koltuklarının geliştirme ve üretim yapıyor. 2006 yılından bu yana yavaş yavaş ürün yelpazesini genişleten Concord bebek ürünleri karşılamaktadır. Onlar için ürün alanlarında, Oto Koltukları alanında  ve, şimdi anne, sadece çocuk oto koltukları, aynı zamanda bebek arabaları ve seyahat sistemleri ve çocuk mobilyaları bünyesinde barındırıyor.

   
  Yeni ürünlerin geliştirilmesinde de katkı çocuk koltuğu alandaki kapsamlı bir deneyim. Teknik uzmanlık ve çalışanlarımızın büyük yenilikçi ruhu ile tekrar tekrar olağanüstü ve şaşırtıcı çözümler çalışır. Kullanışlılık, basitlik, kişilik, kalite ve hizmet: Yaptığımız her şey, bizim kurumsal değerlerimiz tarafından yönlendirilir.
   
  Bizim ürün geliştirme, sürekli değişen ihtiyaçları ve müşterilerimizin taleplerine katılıyorum. CONCORD ürünler günlük görevleri anne rahatlatmak için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli tasarım memnuniyetle ve sevinçle bunları kullanmak yardımcı olur.