Kidboo

Kidboo

kategorisinde 6 adet ürün bulunmuştur

   Kidboo 

  Kidboo ürünleri bebek odanızı hayalinizdeki tasarımı yakabileyeceğiniz ürünleri üretmektedir. 
  Bebek odası Mobilyaları ile şık, kaliteli ve sağlam mobilyala ürünler ile bebeklerinizi güvenle büyütmeye olanak sağlamaktadır. 
  Kidboo Büyüyen Beşikleri ile bebekleriniz artık 5 yaşına kadar beşiklerini kullanabilicekler.
  2 kapılı ve 3 kapılı dolapları ile rahatlıkla kullanım kolaylığı sağlayan kidboo elise dolaplarını tüm ihtiyaçlarınızda kullanabiliceksiniz. Bebeklerimizin günlük yaşamında kullanabilicekleri şifonyer ile hem bebek odasınız bütünleşicek hemde sizin için bir yaşam stili olucak.
  Kidboonun birden fazla çeşiti ile kullanabileceğiniz renk renk ve desen desen halılarını kullanarak yaşam rahatlığının farkına varıcaksınız. Kidboo bebek odalarını tamamlayan aksesuarları ile her zaman yanı başınızda. inanılmaz tasarımı ile kullanabileceğiniz abajurları ve bebek tektisili ihtiyaçlarını karşılamak için www.ilkebebe.com'da.
  Kidboo markası herşey bebeklerimiz için fikri ile yola çıkarak tekstil alanında çığır aşmış yenilikleri ile bebeklerinizi emzirmek için rahatlığınızı düşünerek emzirme yastıkları, yemeklerini yedirirken kullanabileceğiniz mama önlükleri, bebeklerinizin altını değiştirirken kullanabileceğiniz alt değiştirme örtüleri, kirli çamaşırları biriktirelebileceğiniz çamaşır torları, hem sizinle beraber hemde bebeğin kendisi ile vakit geçirme imkanı sağlayan oyun minderleri ile binbir çeşit ürün ve ürün grupları sizlere hizmet vermektedir.