Casual

Casual

kategorisinde 0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

   casual

  Casual markası bebek arabaları modelleri'nde annelerin taleplerine karşılık verebilecek tüm araba modelleri çeşitleri ve kaliteli bebek arabaları modellerini bulabiliceksiniz.

  Casual bebek arabası olan baston bebek arabaları aliminyum kasa seçenekleri ve Tam yatarlı baston bebek arabaları modelleri ile anneler baston araba tercihi konusunda güvenle satın alabilmelerini ve uzun süre sorunsuz kullanabilmelerine imkan saglamaktadır.

  Travel bebek arabaları modelleri olan Cadillac modeli ve Storm travel bebek arabası modeli en çok tercih edilen ve anneler tarafından satın alınan Travel bebek arabası modelleridir.

  Çift yön bebek arabaları modelleri'ndeki yine casual markasının Sonic çift yön bebek arabası modeli ergonamik yapısı ve anne ile bebegin iletişimindeki kolaylık sayesinde hem anneler sürüç konforuna ve rahatlıgına  sahip olmakta hemde bebekleri ile yüz yüze seyahat edebilme keyfine varmaktadırlar.

  Oto koltukları grubunda olan casual markasının oto koltukları koltuk grubundaki Ece R44/04 belgesine sahip olup bebeklerinizin güvenle seyahat etmesini saglamış,kullanılan kumaş kalitesinden dolayıda nefes alabilen ve terletmeyen kumaşlar kullanılarak bebeginizin tüm konfor ve saglıgına önem verilmiştir.

  Ev tipi ana kucakları modelleri'ndede Casual markası bebekleriniz için tüm ayrıntılara yer vererek özellikle activity rocker modeli ile en çok satan Ev tipi ana kucagı olarak önde gitmektedir.Bebek ana kucagı'ndaki bebekleriniz için tasarlanmış 3 farklı müzik, yatabilen pozisyonda ana kucagı,dokunabilip oynayabilmesi için düşünülmüş oyuncaklar ve sallanabilir sabitlenebilir sistemli olarakta bebek ve sizin rahatınızı ön plana bebeginizin  alarak keyifli bir ana kucagında yatmasına imkan saglamıştır.

  Casual markasına ait tüm bu ürün çeşitleri olan bebek arabaları,oto koltukları,ev tipi ana kucakları çeşitleri ilke bebe.com adresinden en uygun fiyatlı olarak satın alabilecek ve ödeme seçenekleri olan havale ile ödeme,kredi kartına taksitle ödeme'nin yanısıra kapıda ödeme seçenekleri'nide kullanabileceksiniz.