Chicco

 Chicco

Bebek beslenme ürünlerinin en önemlilerinden biri biberondur. Sağlık açısından en çok tercih edilen cam biberon dur. Bebeklere süt, su meyve suyu gibi gıdaların verildiği şişeye biberon denir. Chicco biberonlar doğumdan itibaren kullanılabilir. Dilerseniz biberon ucunu değiştirerek de bebeğinizin ayına uygun emzik kullanabilirsiniz. Bebeğiniz için seçeceğiniz biberonun kolik gaz sancısı azaltmaya yardımcı olması gerekmektedir. Chicco Eğimli biberonlar da bu özellik mevcuttur. Ayrıca bebeğinizin ayına uygun ml de seçmelisiniz. Bebeğinizin mamasını biberon ile birlikte ısıtmanız için özel olarak tasarlanmış Chicco biberon ısıtıcıları mevcuttur.

Bu biberonların uçlarında eskime ve bebeğinizin ayına uymama durumlarıda olacaktır. Bu durumda bebeğinizin ayına uygun biberon emziği ni www.ilkebebe.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

Eğer sütünüz azsa bebeğiniz anne sütü emmiyorsa, artık parmaklarını emmeye başladıysa bu durumda bebeklerinize yalancı emzik vermeniz gerekmektedir. Çünkü yalancı emzik bebeğinizin emme duyusunda doyuma ulaşmasını sağlar. Bebeğinizin emziğini kaybetmemesi içinde Chicco Figürlü emzik zinciri çeşitlerini de www.ilkebebe.com adresinden temin edebilirsiniz.

Bebeğinize bu bebek beslenme ürünlerini seçerken sağlık açısından da sorunsuz olduğunu araştırmanız gerekmektedir. Chicco biberon, Chicco Emzik, Chicco Biberon Emziği, Chicco Alıştırma Bardağı, Chicco Pipetli Bardak gibi beslenme ürünlerinde bebek sağlığına zarar verecek bir malzeme kullanılmamıştır. Bu bebek beslenme ürünleri ile bebeğinize mama yedirirken bebeğinizin kıyafetinin kirlenmemesi için Chicco Kullan At Kağıt Önlük tercih edebilirsiniz. Kullan At Önlük ile bebeğinizin kıyafetlerinin kirlenmesini önleyebilirsiniz. Kullan At Bebek Önlüklerini bebek malzeme çantasında  taşıyabilir ve kullanımı bittikten sonra çöpe atabilirsiniz. Chicco Kullan At Bebek Mama Önlüğü www.ilkebebe.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Chicco Bebek Beslenme Ürünleri ile birlikte Chicco Bebek Banyo Ürünleri ve Bebek Bakım Ürünleri de mevcuttur. Bebeğinize güzel bir banyo yaptırıp onu kuruladıktan sonra tırnaklarını kesebilmeniz için bebek tırnak makasları vardır. Bu bebek tırnak makasları ile bebeğinize zarar vermeden tırnaklarını kesebilirsiniz. Tırnakları kesildikten sonra Chicco Islak Mendil ile bebeğinizin ellerini silebilirsiniz. Çünkü tırnak aralarında oluşan ufak tozlar kesilince bebeğinizin parmaklarının üzerinde kalabilir ve eğer bebeğiniz parmaklarını ağzına götürürse mikrop kapabilir. Bu nedenle Chicco tırnak makası ile bebeğinizin tırnaklarını kestikten sonra Chicco Islak Mendil ile ellerini silmelisiniz. Ayrıca Chicco ıslak mendili bebeğinizin bezini değiştirirkende kullanabilirsiniz. Bebeğinize banyo yaptırırken kulaklarına da su kaçmış olma ihtimali vardır. Bunun için Chicco Emniyetli Kulak Temizleme Çubuğu ile bebeğinizin kulağındaki suları temizleyebilir ve bu sayede bebeğinizin rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Bebeklerde sık sık burun tıkanmalarıda olmaktadır. Bunun için Chicco Burun Aspiratörleri üretilmiştir. Bebeğinize rahatsızlık vermeden Chicco Burun Aspiratörü ile burnunu temizleyebilirsiniz. Bebekler ilk doğdukları aylarda çok hassas olurlar. Giyecekleri kıyafetler ile anne karnındaki sıcaklığın korunması gerekmektedir. Korunmaması durumunda bebeğiniz hasta olabilir. Ateşi yükselebilir. Ateşinin yükseldiğini hissettiğiniz an hemen panik yapmanıza gerek yok. Chicco Ateş Ölçer ile bebeğinizin ateşinin kaç derece olduğunu öğrenebilir ve o anda müdehale edebilirsiniz. İlk aylarda hassas oldukları için en ufak tozdan bile rahatsızlık duyabilirler. Bebeğinizin odasında mutlaka Chicco Buhar Makinesi bulunmalıdır. Bebeğinizin solunumunu rahatlatacaktır. Chicco Bebek Şampuanı, Chicco Pişik Kremi, Chicco Bebek Parfümü, Chicco Bebek Yağı, Chicco Banyo Köpüğü, Chicco Vücut Losyonu, Chicco Masaj Yağı, Chicco Anne Kozmetik Çantalı seti de vardır. Tüm bu bebek bakım ürünleri, Bebek Banyo Ürünleri, Bebek Beslenme Ürünlerini www.ilkebebe.com adresinden temin edebilirsiniz.

Bebeklerde kıyafet seçimide çok önemlidir. Öncelikle alacağınız bebek kıyafetleri nin pamuklu kumaştan üretilmiş olması gerekmektedir. Çok kalın yada çok ince bebek kıyafetleri tercih edilmemelidir. Pamuklu ürünler genellikle orta kalınlıktadır. Ve bebekler ilk doğdukları aylarda hassas oldukları için giyecekleri kıyafetler ile anne karnında sıcaklığın korunması gerekmektedir. Chicco Bebek Tulumu, Chicco Bebek Hastane Çıkışı, Chicco Bebek Hastane Çıkışı 5li Set, Chicco Bebek Pijama Takımı, Chicco Bebek Bodyleri, Chicco Bebek Pantolonu, Chicco Bebek Patikleri pamuklu kumaştan üretilmiştir. Bebeğinizin sağlığına zarar vermez. Bir anne hastaneye doğuma gideceği zaman bebek malzeme çantası nın içerisinde mutlaka iç zıbın, Dış Zıbın, Patikli Pantolon, Bebek Pijama Takımı, Göbek bağı, Bebek Battaniyesi, Islak Mendil, Ağız Mendili, Bebek Banyo havlusu, Bebek tulumu bulundurmalıdır. Bu bebek kıyafetleri nin bebek malzeme çantasında bulundurulması ebeveyne büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu parçaları tek tek almak yerine genellikle anneler hastane çıkış setleri tercih etmektedir. Hastane Çıkışı 5li Set (Zıbın Takımı), Hastane Çıkışı 10lu Set, Hastane Çıkışı 15li Set ve Hastane Çıkışı 20li Set olarak 4 çeşit hastane çıkış seti bulunmaktadır. Bu hastane çıkış setlerinin paket içeriği değişmektedir. Ancak Her hastane çıkış Setinin içerisinde yukarı bahsettiğimiz parçaların geneli bulunmaktadır. Chicco bebek kıyafetleri ve farklı model ve markadaki bebek kıyafetleri ni www.ilkebebe.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Chicco Mama Sandalyeleri ile bebeğinize mama yedirmek artık çok daha kolay. Mama sandalyeleri anneler için çok büyük kolaylıktır. Ayrıca bebeğinizin masada yemek yeme eğitimine de büyük katkı sağlayacaktır. Bebek mama sandalyesinde oturup oyuncakları ile oynarken anne rahatlıkla bebeğine mamasını yedirebilir. Chicco Bebek Mama Sandalyeleri Bebek için yemek hemde oyun olanı olarak da kullanılabilir. Mama sandayeleri nin de modelleri vardır. Portatif mama sandalyeleri, Yüksekliği ayarlanabilen mama sandalyeleri, Sırt kısmı ayarlanabilen mama sandalyeleri, Çift Kılıflı mama sandalyeleri, Çift tepsili mama sandalyeleri gibi modelleri vardır. Mama sandalyesi seçerken dikkat etmeniz gereken konulardan biri ise kolay temizlenebilir olmasıdır. Kumaşı silinebilir olmalıdır. Bebeğiniz mamasını yerken dökülse bile silinince leke kalmamalıdır. Çift tepsili mama sandalyesi tercih ederseniz üst tepsisi kirlense bile üst tepsiyi çıkarı alt tepsiyi kullanabilir. Mama sandalyesi nin tepsinin çıkmasıda çok önemlidiri. Bebeğinizin yaşı ilerleyince kendisi yeme alışkanlığı kazanacaktır. Sizinle beraber masaya oturmak isteyecektir. Eğer tercih ettiğiniz mama sandalyesi nin tepsisi çıkarsa mama sandalyesi ni masaya yaklaştırarak bebeğinizin kendi yeme alışkanlığını kazanmasına yardımcı olursunuz ve sizinle beraber yemek yeme mutluluğunu da yaşar. Chicco Bebek Mama Sandalyeleri ni www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazalarından inceleyebilirsiniz.

Bir çok anne bebeğini uyutmakta zorluk çeker. Saatlerce bebeğini ayağında sallamak zorunda kalabilir. Chicco ana kucakları ile bebeğinizi saatlerde ayağınızda sallamanıza gerek yok. Doğumdan itibaren kullanılebilen bu ana kucakları annelerin çok işine yarayacaktır. Chicco Ana kucaklarında sallanma özelliğinin yanı sıra müzik sistemide vardır. Bebeğinizi anakucağında salarken müzik düğmesine de basarak onun huzur içinde uyumasını sağlayabilirsiniz.

Ebeveynler artık bebeklerine araba alırken çok büyük araştırmalar yapıyorlar. Çünkü her zaman bebeklerine en iyisini almak istiyorlar. Chicco bebek arabaları hem kaliteli hemde kullanımı kolay olduğu için anneler tarafından en çok tercih edilen bebek arabaları dır. Bebek arabalarının da modeli bulunmaktadır. Travel Sistem bebek arabası, Çift yönlü bebek arabası, Tek Yönlü Bebek Arabası, Üç Tekerlekli Bebek Arabası, İkiz Bebek Arabası gibi modelleri vardır.Chicco Travel Sistem Bebek arabaları doğumdan itibaren kullanılabilir. Ana kucağı ise hem taşıma hemde oto koltuğu olarak ebeveyn aracında kullanabilir. Ebeveynlerin en çok tercih ettiği modellerden biridir. Çünkü bebeklerini kendi araçlarına oto koltuğu olmadan bindirmeleri yasaktır. Eğer tek bi bebek arabası alırlarsa ekstradan oto kotluğu da almaları gerekecektir. Ayrıca ana kucağı almamak için travel sistem bebek arabası tercih etmektedirler.

Chicco Çift yönlü bebek arabaları ile bebeğinizi görere de dışarıda seyahat edebilirsiniz. Çift yönlü olması hem annenin bebeğini görmesi hemde bazen bebeğin güneşten korunmasına yardımcı olacaktır. Doğumdan itibaren kullanılabilir. Sırt kısmı düz yatar ve doğumdan itibaren kullanılabilir olduğu için bu model de anneler tarafından tercih edilmektedir.

Chicco Baston Puset Bebek arabaları ise hem katlanınca az yer kaplar hemde katlandığı zaman baston şekilini alır. Katlaması kolaydır. Anneler uzun süre kullanabilmek adına baston puset bebek arabalarını da tercih ederler. Bu bebek arabaları nın ön tekerlekleri 360 derece dönebilir. Bu sayede anne bebek arabası na istediği gibi yön verebilir. Chicco Baston Puset Bebek Arabaları hafiftir. Anne bir kucağında bebeği varken diğer eli ile bebek arabası nı taşıyabilir. Taşıması kolaydır. Ekonomik Baston Bebek Arabası ve bir çok farklı model de bebek arabasını www.ilkebebe.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Chicco İkiz Bebek arabaları nda da 2 model bulunmaktadır. Yan Yana ikiz bebek arabası ve Arka Arkaya ikiz bebek arabası olarka 2 modeli vardır. İkiz bebek arabaları nda en çok aranan özellik hafif ve katlanınca az yer kaplıyor olmasıdır. Çünkü ikiz bebek arabası olduğu için ilk olarak akla gelen ürünün ağır olmasıdır. Ancak Baston tarzda olan ikiz bebek arabaları katlanınca az yer kaplar ve hafiftir. Ayrıca dörde katlanabilen ikiz bebek arabaları da bulunmaktadır. Chicco İkiz bebek arabaları na ve farklı marka ve modeldeki ikiz bebek arabaları na www.ilkebebe.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Tüm chicco bebek bakım ürünleri, Chicco banyo ürünleri, Chicco Bebek Giyim, Chicco Bebek Arabası, Chicco Bebek Beşiği, Chicco Ana Kucağı, Chicco Mama Sandalyesi ve Chicco Bebek Beslenme ürünleri ni adresinden kapıda ödeme, havale ve kredi kartı ile vade farksız taksit seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazaları ndan temin edebilirsiniz.