Graco

Graco

kategorisinde 0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

   Graco

  Anne ve babaların bebekleri için yapmış olduğu ihtiyaç listesinin ilk başında park yatakları (oyun parkları) gelmektedir. Graco'nun da birbirinden farklı modellerde oyun parkları bulunmaktadır. Park yataklar öncelikle bebeklerin konforlu, rahat ve güvenle uyumaları için tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra park yataklar hafif, katlanıp çanta şeklinde taşınabilen, uzun yada kısa seyahatlerinizde rahatlıkla ebeveynlerin yanların götürmeleri için de tasarlanmıştır. Park yataklar doğumdan itibaren 3-4 yaşına kadar rahatlıkla kullanılabilir. Ebeveynler genellikle park yatakları kendi yanlarında kullanmak için tercih ederler. Bebeğin odasında ise beşik ve bebek odası takımları bulundurmaktadırlar. Yeni doğan bebekler ilk aylarda çok sık uyandıkları için ve annenin bebeği sürekli emzirmesi gerektiği için bebeğin ilk aylar annesinin yanında olması daha uygun olacaktır.

  Park Yatak Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Alacağınız park yatağın ara hamak katır olmalıdır. Ara kat bebeğinizin ilk aylarında park yatağın üst katında rahatlıkla ve güvenle yatması için tasarlanmıştır. Hareketlenme dönemine kadar üst katta bebeğiniz hareketlenince ise park yatağın alt katın da yatabilir. Bebeğin üst katta yatması annenin bebeğe daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır. Oyun parkının sallama ayaklarını takarak bebeğinizin uyuması için beşik şeklinde de kullanabilirsiniz.

  Alt katta ise bebek hareketlendiği zaman kullanılır. Ayrıca alt kat aynı zamanda bebek için oyun bahçesi şekilinde de kullanılabilir. Graco park yatağın ayak ucu kenarındaki fermuarlu oyun kapısı sayesinde bebeğiniz oyun oynarken istediği zaman park yatağına girip çıkabilir. Bu sayede ebeveyn  evde işini yaparken bebeği park yatağının içerisinde güvenle oyununu oynayabilir. Park Yatakların içerisine genellikle visko yatak tercih ediliyor. Visko yatakları bebeklerin sırt şekillerini alır ve konforla uyumasını sağlar. Ayrıca oyun parkı uyku setleri de alınmaktadır.

  Bebek arabası da ebeveynin ihtiyaçları arasındadır.  Bir çok bebek arabası çeşiti bulunmaktadır. Ancak bunların arasında tercih edilecek olan sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olana karar vermenizdir. Öncelikle seçilecek bebek arabasının hafif ve taşınabilecek boyutta olmasıdır. Çünkü ebeveyn tek başına dışar çıktığı zaman bebeği kucağındayken rahatlıkla bebek arabasını katlanyıp taşıyabilmelidir. Bu nedenle bebek arabası almadan önce mutlaka bebek arabasının ağırlığını sorarak almanız gerekmektedir. Bebek arabalarının ön tekerleklerinin 360 derece dönmeleri de çok önemlidir. Ebeveyn bebek arabasını sürerken bu sayede rahatlıkla bebek arabasına yön verebilir. Ayrıca bebek arabalarında fren sistemide mutlaka olmalıdır. Yokuş aşağı giderken bebek arabasının hızlı bir şekilde inmesini fren sistemi ile önleyebilirsiniz.

  Bebek arabalarının da çeşitleri vardır. Travel Sistem Bebek Arabası, Çift Yönlü Bebek Arabası, Baston Puset Bebek Arabası, Üç Tekerlekli Bebek Arabası, İkiz Bebek Arabaları, Tek Yönlü Bebek Arabaları olarak farklı farklı modelleri mevcuttur.

  Graco Travel Sistem Bebek Arabaları hem bebek arabası hemde 0-13 Kg Oto Koltuğundan (Taşımadan) oluşmaktadır. Bu ürünler 0-13 kg taşıma sayesinden doğumdan itibaren kullanılabilir. Aynı zamanda 0-13 Kg Oto koltuklarıda kendi aracınıza emniyet kemeri ile bağlayarak da kullanabilirsiniz. Bu şekilde bebeğiniz kendi taşıtınızdayken de güvenle yolculuk yapabilirsiniz.

  Graco Çift Yönlü Bebek Arabaları ile anne bebeği görerek de bebek arabasını kullanabilir. Ve bazende çift yöne alarak bebeğini güneşten koruyabilir.

  Graco İkiz Bebek Arabalarında da modeller vardır. Yan Yana İkiz Bebek Arabaları ve Arka Arkaya İkiz Bebek Arabalarıdır. Yan Yana olan ikiz bebek arabalarında sırt kısmı birbirinden bağımsız hareket edebilir. Bu sayede bebeğinizin biri uyurken diğer oturup etrafını seyrederek seyahat edebilir. Arka Arkaya İkiz Bebek Arabaları ise genellikle kardeş arabası olarak geçer. Çünkü arka koltuk tam düz yatabilir. O nedenle arka koltuğa yeni doğan bebeğinizi oturtabilirsiniz. Ön kısmı ise düz yatmadığı için yaşı büyük olan bebeğinizi yatırabilirsiniz. Ancak her iki bebeğinde yaşları birbirine yakınsa ve artık oturmaya başladılarsa arka arkaya ikiz bebek arabalarınıda tercih edilebilirsiniz. İkiz bebek arabaları genel olarak büyük olur. Ancak bunlar içerisinde de baston ikiz bebek arabaları ve dörde katlanabilen ikiz bebek arabaları mevcuttur. Bu özellikte olan İkiz bebek Arabaları hem hafiftir hemde az yer kaplar.

  Graco Mama Sandalyeleri bebek beslenmesi ve bebeğin beslenmeye alışmasında büyük rol oynar. Ama mama sandalyesi seçerken bebeğinizin beslenmesinin yanı sıra mama sandalyesi üzerinde eğlenceli vakitler geçirmesine de yardımcı olacaktır. Mama Sandalyesinde eğlenceli zaman geçirmesi Bebeğinizin beslenme alışkanlığı kazanmasına da yardımcı olacaktır. Bunların yanı sıra mama sandalyeleri annelerinde işlerini kolaylaştırır. Graco Mama Sandalyelerinin sırt kısımlarında yatma yaslanma ve oturma pozisyonu bulunmaktadır. Bu sayede bebeğinizin yemeğini yedirdikten sonra yatma pozisyonuna alarak bebeğinizin mama sandalyesi üzerinde de uyumasını sağlayabilirsiniz.

  Graco Elektirikli Salıncaklar sayesinde bebeğiniz de bebeğiniz eğlenceli dakikalar geçicerektir. Aynı zamanda bu salıncakları bebeğinizin uyku zamanında da kullanabilirsiniz.

  Yaz gelince bir çok ebeveyn tatile gider. Seyahat ederken kendi aracınızda mutlaka oto koltuğu olması gerekmektedir. Graconun her kg da oto koltuğu mevcuttur. Graco oto koltukları ile güvenle seyahat edebilirsiniz.

  Graco Oto Koltukları, Graco Bebek Arabaları, Graco Salıncaklar, Graco Mama Sandalyelerini www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazalarından bulabilirsiniz.