Little Bee

Little Bee

kategorisinde 0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

   Little Bee

  Bebekler in sağlıklı bir şekilde büyümeleri için uyku çok önemlidir. Bu nedenle bebeğinizin her yerde rahat bir uyku uyuması için oyun parkı (park yatak) tercih etmelisiniz. Katlandığı zaman küçülür ve çanta şeklinde taşınabilir. Bu sayede seyahat ederken bile yanınızda götürebilirsiniz.  

  Little bee park yataklar 3-4 yaşına kadar rahatlıkla kullanılabilir. Bu park yatakları sadece seyahat için değil 4 yaşına kadar beşik olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sallama ayakları sayesinde bebek beşiği görevide görür.Tekerlekleri sayesinde odadan odaya rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İlk aylar bebekler çok sık uyanır ve annenin sürekli bebeğinin başında olması gerekebilir. Bu nedenle uyku zamanı gelince ebeveyn yatağının yanına tekerlekleri sayesinde rahatlıkla yaklaştırılabilir. Anne de bebeğine istediği zaman ulaşabilir.

  Park yataklar 2 katlı olur. Bebek hareketlenene kadar oyun parkı nın üst katını kullanır. Hareketlendiği dönemden itibaren beşiğin alt katına geçilir. Alt kat hem uyku için hemde oyun alanı olarak kullanılabilir. Oyun parkı nın ayak ucunda bulunan fermuarlu oyun kapısının fermuarını açarak bebeğinizin istediği zaman oyun alanına girip çıkmasını sağlayabilirsiniz. 

  Park yataklar da müzik ve titreşim özelliğide bulunmaktadır. Bu müzik ve titreşim ile bebeğiniz sakinleşip uyuyacaktır. Alt açma üniteside bulunmaktadır. Bebeğinizin altını alacağınız zaman little bee park yatağın alt açma ünitesinin üstünde rahatlıkla altını alabilirsiniz.

  Little bee park yatak ve özelliklerine www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazaları ndan ulaşabilirsiniz.