Nuk

Nuk

kategorisinde 1 adet ürün bulunmuştur

  Nuk

  Bebeğinizi en doğal ve en rahat beslemek için tercih edeceğiniz biberon çok önemlidir. Anne göğsüne en yakın biberon emziği ni bulup bebeğinizin ayına hitap eden biberon u tercih etmenizde çok önemlidir. Nuk Biberonlar 60 ml den başlayıp 300 ml e kadar biberon bulunmaktadır. Biberon emzikleri de silikon biberon emziği ve kauçuk biberon emziği olarak 2 farklı çeşiti bulunmaktadır. Bu biberon emzikleri nin de bebeğinizin ayına hitap eden boyutları bulunmaktadır. seçeceğiniz biberon un kolik gaz sancıları nı da azaltıyor olması gerekmektedir. Nuk Biberon ve Nuk Biberon Emzikleri ne kapıda ödeme, kredi kartı ile vade farksız taksit seçenekleri ve havale ile ödeme seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazaları ndan ulaşabilirsiniz.

  Bebeğinizin biberondaki maması soğuyunca hemen ısıtmak için biberondan mamayı bi kaba döküp ısıtmanıza gerek yok. Nuk Biberon Isıtıcısı ile biberonla birlikte ısıtabilirsiniz. Nuk Biberon Isıtıcılarıkapıda ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazalarından inceleyebilirsiniz.

  Emzik aslında düşünüldüğü kadar kötü bir araç değildir. Bebeğin emme duyusunu doyuma ulaştırır ve sakinleşmesini sağlar. Çoğu ebeveyn geceleri çocuklarının sık sık uyanıp ağlamasına yetişemediği için gece uyanınca mama hazırlarken bebeğin ağlamasını önlemek için bu yola başvururlar. Alacağınız emzik bebeğin ağız yapısına uyumlu olmalıdır.  Emzik lerin kaybolmaması için de emzik zinciri alabilirsiniz. Nuk Emzik ZinciriNuk Kauçuk Emzik, Nuk Silikon emzik ve diğer marka-modellerdeki bebek emzikleri ne kapıda ödeme, kredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ve havale ile ödeme seçenekleriyle www.ilkebebe.com ve ilke bebe mağazaları ndan ulaşabilirsiniz. 

  Biberon dan bardağa geçmek için de bebek alıştırma bardakları bulunmaktadır. Nuk alıştırma bardakları ile bebeğinizin biberon dan bardağa geçmesi son derece kolay olacaktır. Pipetli alıştırma bardakları da bulunmaktadır. Nuk Alıştırma Bardakları na kapıda ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazalarından ulaşabilirsiniz.

  Çalışan annelerin bebeklerini her zaman emzirmeleri mümkün olmaz. O nedenle süt saklama kutuları da çok tercih edilir. Bu nedenle bebeğin anne sütünden yaratlanmaları için Nuk Süt Saklama Kutuları anneler tarafından çok talep görmektedir. Nuk Süt Saklama Kutuları ve bir çok marka ve modeldeki süt saklama kutularına kapıda ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazalarından ulaşabilirsiniz.