Jane

Jane

kategorisinde 0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

   Jane

  Bebek arabaları ebeveynlerin bebekleri ile birlikte rahat, huzurlu ve konforlu olarak seyahat etmelerini sağlar. Jane bebek arabaları ile bebeklerinizle beraber keyifli alışverişler yapabilir, ailecek yürüyüşe çıkabilirsiniz.

  Bebek arabaları; Çift yönlü bebek arabaları, travel sistem bebek arabaları, baston puset bebek arabaları, üç tekerlekli bebek arabaları, ikiz bebek arabaları, tek yönlü bebek arabaları gibi modellere ayrılmaktadır. Bu modellerden hangisi sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa onu seçmebilir ve www.ilkebebe.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

  Jane travel sistem bebek arabaları hem puset hemde bebek arabası olarak kullanılabildiği için ebeveynlere büyük kolaylık sunuyor ve en çok tercih edilen bebek arabası modelinden biridir. Travel sistem bebek arabaları bir bebek arabası bir de ana kucağından oluşmaktadır. Bu sayede travel sistem bebek arabaları doğumdan itibaren kullanılabilir. Travel sistem bebek arabalarının içerisinde bulunan anakucakları 0-13 kg oto koltuğu olarak geçmektedir. Kendi aracı olan ebeveynlerin araçlarında ana kucağı olmadan (oto koltuğu olmadan) bebeklerini araçlarına bindirmeleri yasakdır. Bu nedenle ekstra bir taşıma almamak için genellikle ebeveynler travel sistem bebek arabası tercih etmektedirler. Bu 0-13 kg Oto koltuğunu dilerseniz kendi aracınızda da emniyet kemeri ile bağlayarak oto koltuğu olarak da kullanabilirsiniz. Dilerseniz de bebek taşıması olarak da kullanabilirsiniz. Aynı zaman da bu ana kucağı evde bebeğinizi uyutmanızda da yardımcı olacaktır. Ayakları oval şekildedir. Ve özelliği ile sayesinde sallanabilir. Yada ek gıdalara geçildiği zaman bebeğinize mama yedirmede de kullanabilirsiniz.

  Jane bebek arabalası modelleri ve Travel sistem bebek arabalası modellerinin fiyatları ürün özelliklerine göre değişmektedir. Travel sistem bebek araları da kendi içerisinde özellik ve modellere ayrılmaktadır. Çift Yönlü Travel Sistem Bebek arabalarıda bulunmaktadır. Bazı Travel Sistem Bebek Arabalarının içerisinde Bebek Malzeme Çantası (Anne Çantası) ve ayrıca portbebe de bulunmaktadır.

  Jane Travel Sistem Bebek Arabaları, Jane İkiz Bebek Arabaları, Jane Çift Yönlü Bebek Arabaları, Jane Üç Tekerlekli Bebek Arabaları, Jane Tek Yönlü Bebek Arabaları ve bir çok farklı marka ve model bebek arabalarını www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazalarında bulabilirsiniz.