Baby 2 Go

Baby 2 Go

kategorisinde 3 adet ürün bulunmuştur

   Baby 2 Go

  Bebeklerin oto koltuğu olmadan araca bindirilmesi yasaktır. O nedenle Oto koltuğu almak bebeğinizin güvenliği için atabileceğiniz en önemli adımlardan biridir. Araba ile uzak yakın nereye seyahat edilirse edilsin bebeğin güvenliği için oto koltuğu ile gitmesi gerekmektedir. Oto koltukları kendi içerisinde ayrılmaktadır. 0-13 kg oto koltuğu, 0-18 kg oto koltuğu, 0-25 kg oto koltuğu, 9-18 kg oto koltuğu, 9-25 kg oto koltuğu, 9-36 kg oto koltuğu, 15-36 kg oto koltuğu, isofixli oto koltuğu ve isofixsiz oto koltuğu gibi modelleri mevcuttur. 
  Araca doğru olarak monte edilen oto koltukları kaza anında bebeğin zarar görmesini en az seviyeye indirmektedir.

  Baby 2 Go 0-13 kg oto koltukları doğumdan itibaren kullanılabilir. Bu oto koltuğu nu tek olarak alabileceğiniz gb travel sistem bebek arabası alarak onun taşımasını da oto koltuğu olarak kullanabilirsiniz. Aracınızın emniyet kemeri ile bağlanır. Bu ürün hem dışarda bebek taşıması hem evde ana kucağı hemde oto koltuğu olarak kullanılabilir.

  Baby 2 go oto koltukları www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazaları ndan inceleyebilirsiniz.

  Oto koltuğu nda olduğu kadar bebek arabası nda da bebeğinizin güvenliği çok önemlidir. Bu nedenle alacağınız bebek arabası nın markası, kumaşı, kasası çok önemlidir. 5 noktalı emniyet kemeri olmalıdır. Baby 2 go bebek arabaları nın 5 noktalı emniyet kemeri vardır. Hafif ve kolay kullanılabilir olmalıdır. Bebek arabaları da kendi aralarında modellere ayrılır. Çift yönlü bebek arabaları, ikiz bebek arabaları, tek yönlü bebek arabaları, ikiz bebek arabaları, üç tekerlekli bebek arabaları ve travel sistem bebek arabaları gb modelleri vardır.

  Baby 2 Go çift yönlü bebek arabaları ile dilerseniz bebeğinizi görerek de seyahat edebilirsiniz. Bazı bebekler rahatına çok düşkündür. Bu gibi durumda ise bebeği dışarıya bakar şekilde gezdirebilirsiniz.

  Baby 2 Go Baston Puset Bebek arabaları hafiftir. Kolay katlanıp açılabilir. Bu sayede anne tek başına bile olsa taşıyabilir ve katlayabilir. Çok pratik ve hafif olduğu için anneler tarafından çok tercih edilmektedir.

  Baby 2 Go Çift Yönlü Bebek Arabası, Baby 2 Go Ana Kucağı, Baby 2 Go Taşıma, Baby 2 Go Oto Koltuğu, Baby 2 Go İkiz Bebek Arabası, Baby 2 Go Travel Sistem Bebek Arabası, Baby 2 Go 3 tekerlekli Bebek arabası, Baby 2 Go Tek Yönlü Bebek Arabası ve daha bir çok ürüne kapıda ödeme, havale ve kredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazaları ndan inceleyebilirsiniz.