Tomy

Tomy

kategorisinde 0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  TOMY OYUNCAK

  Tomy marka oyuncaklar,birbirinden çok çeşidi ile çocuklarınızın vazgeçilmez eğlencesi. Tomy; Güvenli, sağlam ve ergonomik yapılarıyla çocuklarınızın eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlar.Tomy oyuncaklar ile bebekleriniz; uyuma veya dinlenme anlarında dinlendirici melodileriyle odasının tavanına yansıma yapan ayıcıklar, yıldızlar, aydede, bulut gibi ve daha bir çok sevecen figürlerin yansıyarak oluşturduğu hayal tiplemelerini izlemekten huzur ve mutluluk duyup, daha hızlı uykuya dalmasını sağlar.

  Tomy oyun çıngırakları ise tavana karyolaya ya da bebek arabalarına takılarak, bebeğinizin yol boyunca eğlenceli vakit geçirmelerini sağlarlar.Tomy Işıklı Yarışçı Arabalar bebeklerinizi oyun oynamaya teşvik eder ve bebeğinizin erken yaş becerilerini keşfetmesine sebep olur. Bu eğlenceli oyuncaklar bebeklerinize neden sonuç ilişkisini öğrenmesine sebep olur. 

  Tomy Sihirli Orkestra ise bebeklerinizie müzikle eğlenmenin ve farklı enstürmanların nasıl birleştirilebileceğini öğrenmenin harika yolunu göstererek onlara hem eğlenceli hemde yeteneklerini ortaya çıkarabilecek bir yol göstermiş olur.

  Tomy İlk Albümüm Konuş Benimle ile bebeğiniz,  fotoğraflarını saklarken ses de kaydederek muhteşem bir ilk albüme sahip olur. Tomy İlk Albümüm Konuş Benimle aynı zamanda bebeklerini için unutulmayacak bir hatıra da olacak . Çünkü bu albüme yerleştirdiğiniz fotoğraftaki kişinin sesinide kayderek unutlmaz bir hatıra oluşturabilirsiniz.Tomy marka oyuncakları www.ilkebebe.com sitesinden ya da İlke Bebe Mağazaları'ndan temin edebilirsiniz.