Okiedog

Okiedog

kategorisinde 0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  Okiedog

  Annelerin doğumdan önce ilk hazırlaması gereken anne malzeme çantası dır. Sadece bebek doğumundan önce değil. Emzirme, beslenme, seyehat etme ve kendi özel eşyalarını taşırken de gereklidir . Okiedog anne malzeme çantaları hem anne için hemde bebek için en önemli ihtiyaçlardan biridir. Anne adaylarının çanta seçerken ilk tercih etmesi gereken özellik çantanın çok küçük olmaması ve iç bölmelerinin çok fazla olmasıdır. Bu sayede anne malzeme çantasına hem bebeğe ait hemde ebeveyne ait eşyalar rahatlıkla koyulabilir.

  Anne adayları doğumdan önce anne malzeme çantası nı hazırlarken öncelikle kendisi için lohusa sabahlığı, lohusa iç çamaşırı, lohusa geceliği, lohusa terliği, lohusa tacı nı yanlarına almalıdırlar. Annenin bebeği için çantaya koyması gerekenler ise bebek battaniyesi, bebek zıbın takımı, bebek tulumu, iç zıbın, çıtçıtlı bebek bodyleri, patikli pantolon, bebek eldiveni, bebek beresi, bebek çorabı, bebek ağız mendili, bebek biberonu, emzik, pişik kremi, ıslak mendil, bebek bezi dir. Okiedog anne malzeme çantaları nın iç hacimleri çok geniştir. Bebeğinizin tüm ihtiyaçları nı içerisinde koymanız için iç bölmeleri mevcuttur.

  Okiedog Anne Malzeme Çantaları nın yanı sıra çocuğunuzun okulda kullanması için okiedog sırt çantaları ve okiedog bavulları mevcuttur.

  Okiedog Anne Çantası, Okiedog Sırt Çantası, Okiedog Bavullarıkapıda ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazaları ndan temin edebilirsiniz.