Bebe Jou

Bebe Jou

kategorisinde 0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

   Bebe Jou

  Yeni doğan bebeğinizin tutmakta bile zorlanırken ona banyo yaptıracağınız sizi kara kara düşündürecektir. Bebeğinize güvenle ve rahat banyo yaptırmanız için Bebe Jou Banyo Bebek Banyo Küvet leri özenle iretilmiştir. File kullanarak bebeğinizi elinizden kaymadan yıkayabilirsiniz.  Bebeğinizin banyosunu rahatlıkla yaptırabilmeniz için bir küvet almanız gerekmektedir. Bebe Jou Bebek Banyo Küvetleri bebeğinize banyo yaptırmanızı kolaylaştıracaktır. Giderli Bebek Küveti olduğu için bebeğiniz küvetin içerisindeyken bile gideri açarak küvet içerisinde kirli suyu boşaltıp temiz su ekleyebilirsiniz. Küvet filesi yada Bebe Jou Küvet Oturağı alarak bebeğinizi elinizde tutamadan file yada oturağa oturtarak da yıkayabilirsiniz. Bebe Jou Bebek Banyo Küveti nin ayak ucunda bebek şampuanı ve bebek sabunu nu koyabileceğiniz sabunluklarda bulunmaktadır. Ayrıca Bebe Jou Banyo termometresi de küvetle birlikte gönderilmektedir. Eğer banyo termometresi nden ayrı Bebe Jou Duvar Termometresi de almak isterseniz kapı ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazaları ndan temin edebilirsiniz.

  Bebeğinizin banyosunu yaptırdıktan sonra bakımınıda yapmanız gerekiyor. Saçlarını taramanız ve tırnaklarını kesmeniz gerekiyor. Bebe Jou Manikür Seti ve Bebe Jou Fırça Tarak Seti ile bebeğinizin banyodan sonraki bakımını da tamamlayabilirsiniz.

  Biberon ların düşüp dökülmelerini önlemek ve bazende biberonlar ı kurutmak için Bebe Jou Biberon Kutusu alabilirsiniz. Bebe Jou Biberon kutusu nu kapıda ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazaları ndan temin edebilirsiniz.

  Bebeğinizin kıyafetlerini bezlerini taşımanız için de kaliteli, geniş ve kullanışlı bir bebek malzeme çantası almalısınız. Bebe Jou Bebek Bakım çantası ile bebeğinizin kıyafetlerini temiz ve güvenli olarak yanınızda götürebilirsiniz. Bebeklerde çok sık kıyafet değiştirmeniz gerekebilir bu nedenle tercih edeceğiniz bebek bakım çantası nın geniş ve kullanışlı olması gerekmektedir. Biberon cepleri olmalıdır. Çanta içerisinde pratik alt açma minderi bulunmalıdır. Anneler genelde yanlarında hem bebek malzeme çantası nı hem de kendi çantalarını taşımakta zorlandıkları için sadece bebek malzeme çantası ile dışarıya çıkarlar. bu nedenle alacağınız bebek malzeme çantası nın  anahtar, telefon vb özel eşyalarınızı da koyabileceğiniz gözleri bulunmalıdır..

  Tüm bu Bebe Jou Bebek Çantası Alt Değiştirme Matlı, Bebe Jou Thermobath, Bebe Jou Banyo Küvet Ayağı, Bebe Jou Küvet Oturağı, Bebe Jou Bebek Bakım Çantası, Bebe Jou Manikür Seti, Bebek Jou Fırça Tarak, Bebe Jou Biberon Kutusu, Bebe Jou Duvar Termometresi ve Bebe Jou Sabunluk ve daha bir çok farklı marka ve modeldeki ürünlere kapıda ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartına vade farksız taksit seçenekleri ile www.ilkebebe.com adresinden ve ilke bebe mağazaları ndan ulaşabilirsiniz.